Žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu...

Kalendář

počítadlo

TOPlist

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie mají v současných interiérech již své nezastupitelné místo. Jsou účinnou ochranou proti slunečnímu záření, které způsobuje ztrátu originální barevnosti bytových doplňků. Váš interiér si proto uchová svoji krásu po dlouhou dobu.

V létě zabraňují přehřátí místnosti a v zimě zamezí zbytečnému úniku tepla. Kdykoliv spolehlivě ochrání Vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií rozhodně nekončí u oken. Při použití interiérového typu můžete důmyslně a s minimálními nároky na místo členit prostor, zakrývat výklenky, skleněnou výplň dveří apod. Kvalitě věnujeme velkou pozornost od nákupu materiálů u značkových výrobců, po montáž a servis u zákazníka, který zajišťují naši zkušení pracovníci.

U všech nabízených vzorů a barev udržujeme dostatečné zásoby - veškerý sortiment je neustále k dispozici. Směnný provoz a objem naší výrobní kapacity umožňuje rychlé, kvalitní a cenově výhodné dodávky firmám, které se montáží žaluzií zabývají. Zde nabízíme možnost pravidelného odběru při zajímavých množstevních rabatech i příležitostný odběr dle Vašich potřeb.

Technické údaje

Lamely jsoun z hliníku, s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje stálost barev po celou dobu životnosti. Lamely dodáváme v šíři 25 mm v široké škále barev v těchto konstrukčních typech: meziokenní - vhodný pro zdvojená i špaletová okna, interiérový - vhodný pro vakuová a střešní okna i pro vnitřní využití v interiéru. Tento typ žaluzií můžeme vybavit brzdou, která zvyšuje komfort při ovládání. Novinkou v tomto oboru jsou ISO žaluzie, které tvoří doplněk vakuových oken a rovněž je dodáváme ve 26 odstínech.

horizontální žaluzie

hori.jpg

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.