Žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu...

Kalendář

počítadlo

TOPlist

ISSO žaluzie

ISSO žaluzie pro plastová okna vynikají především nádherným designem a dlouholetou spolehlivostí a životností. Jsou určeny především k montáži na rám plastových, případně dřevěných ISSO oken. Jedná se o žaluzie, u kterých byl kladen důraz na designové zpracování a to jak splynutím s oknem v jeden celek, tak precizní vyřešení všech detailů uchycení. Samozřejmostí je jednoduchá a spolehlivá manipulace.

 

Žaluzie je ovládána plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápení lamel, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie. Výhoda řetízku spočívá v tom, že je snadno očistitelný a při vytažení žaluzie nepřekáží na parapetu. Žaluzie je vytahována přes převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tlouštce umožnuje dokonalejší uzavření žaluzie. K zafixování na rám okna slouží fixační struny. Ty jsou uchyceny ve spodní části rámu pomocí plastového hříbečku, který je téměř neviditelný. Veškeré další úchytové prvky tvoří dojem jednoho celku.

Technické údaje

Elegantní a praktický doplněk interiéru. Lamely v imitaci dřeva v šesti odstínech, spodní profil dřevěný, horní profil s krycí dřevěnou lištou.

Atypické zastínení

Žaluzie je možné vyrobit do šikmých oken i do oken s obloukem.

Konstrukce

  • detail ovládání řetízku
  • příchytka pro aretaci ovládacího řetízku
  • upevnění bočního vedení fixačním kolíkem v rám

ISSO žaluzie

isso.jpg

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.